POTRAVINÁŘSTVÍ
CHEMIE
FARMACIE

Společnost Driga Group spol. s r.o. zastupuje na českém a slovenském trhu firmy, které představují špičku v oboru plnění, tabletování a zpracování farmaceutických a potravinářských aplikací.

I Holland – Velká Británie - Britská společnost I Holand je již přes 60 let jedním z předních výrobců razících nástrojů pro tabletování. Výrobky firmy I Holland používají přední výrobci léčiv a potravinářských produktů ve více než 90-ti zemích světa.

Prodieco Pharmaceutical Components - Prodieco je přední světový nezávislý výrovce formátových dílů pro blistrová balení.

Optima Group Pharma - Německá společnost Optima Group Pharma nabízí unikátní technologie pro tekuté i práškové formy na poli farmaceutické výroby a diagnostiky.

O'Hara Technologies - O'Hara Technologies představuje světovou špičku ve výrobě a vývoji kontinuálních potahovacích linek.

Christ Packing Machines - Německé řešení konce linek, je velmi inovativní s německou precizností a s ohledem na detail.

Criofarma - Italská společnost Criofarma se specializuje na výrobu a výzkum v oblasti lyofilizace. Od roku 1962 se Criofarma zabývá výrobou a vývojem lyofilizačních technologií a to jak konvenčních tak i řešení na míru požadavkům zákazníků.

Manes Machine - Manes Machine, italská firma s více než 50-ti letou tradicí specializující se na výrobu strojů a zařízení pro chemický, farmaceuticky a potravinářský průmysl.

I HOLLAND

I Holland – Velká Británie Britská společnost I Holand je již přes 60 let jedním z předních výrobců razících nástrojů pro tabletování. Výrobky firmy I Holland používají přední výrobci léčiv a potravinářských produktů ve více než 90-ti zemích světa. Firma I Holland nabízí širokou škálu materiálů a inovativních technologií i pro nejnáročnější aplikace tabletování. I Holland nabízí různé úpravy ocelí i speciálních nástřiků, které pomáhají odstranit nejčastější problémy(lepivost, abrazivita, koroze) při tabletování problémových produktů(effervescenty, tvarově náročné tablety, atd.).

I Holland si klade za cíl plně uspokojit náročné požadavky zákazníků, a proto ve spolupráci s univerzitou v Nottinghamu testuje problémové produkty a připravuje řešení „na míru“ jednotlivým aplikacím. Firma I Holland se také zabývá prodloužením životnosti razících nástrojů za pomocí využití nejnovějších technologií. V portfoliu společnosti I Holland jsou strojní zařízení(leštící systém na údržbu razníků a matric, Ultrazvuková čistička, inspekční systémy, atd.), které pomáhají prodloužení životnosti razících nástrojů a úspoře nákladů.

PRODIECO PHARMACEUTICAL COMPONENTS

Prodieco Pharmaceutical Components Prodieco je přední světový nezávislý výrovce formátových dílů pro blistrová balení. Prodeco dodává svoje produkty do celého světa. Je jedničkou na trhu a to díky prvotřídním technologiím, které používá při výrobě formátových dílů a odborným znalostem v oblasti výzkumu a vývoje. Společnost Prodieco je schopna uspokojit i nejnáročnější požadavky na design blistru a to včetně návrhu řešení plnění blistru. Společnost Prodieco disponuje certifikáty kvality pro evropské i mimoevropské trhy. Společnost Prodieco vyrábí formátové díly pro přední světové výrobce léčiv, produkuje formátové díly na většinu konvenčních blistrovacích linek. Většinu nejpoužívanějších blistrovacích strojů také vlastní a testuje na nich formátové díly ještě před odesláním koncovému zákazníkovi, tímto se eliminují případné úpravy formátových dílů u zákazníka a zkracují se tak prostoje při výměně formátových dílů.

OPTIMA GROUP FARMA

Optima Group Pharma Německá společnost Optima Group Pharma nabízí unikátní technologie pro tekuté i práškové formy na poli farmaceutické výroby a diagnostiky. Optima Group Pharma nabízí systémy pro přesné plnění a uzavírání široké škály produktů, kompletní nabídku strojů, které jsou začleněny do flexibilních systémů a linek. Portfolio je doplněno flexibilními lyofilizačními systémy včetně technologie čistých prostor. Optima Pharma zahrnuje světoznámé značky Inova, Kugler, Klee a Metall + Plastic. Jsme schopni Vám nabídnout optimální řešení pro Vaši aplikaci, včetně řešení dodávky na klíč.

O’HARA TECHNOLOGIES

O'Hara Technologies představuje světovou špičku ve výrobě a vývoji kontinuálních potahovacích linek. Kontinuální potahovací linka je určena jak pro velko-objemové šarže, přičemž produkce opravdu dosahuje kontinuálního procesu, tak i pro mále šarže, bez nutnosti použití velko-objemových strojů. O'Hara Technologies disponuje referencemi po celém světě a má instalace svých linek ve většině renomovaných farmaceutických a potravinářských firmách.

CHRIST PACKING MACHINES

Německé řešení konce linek, je velmi inovativní s německou precizností a s ohledem na detail. Christ Packing Machines nabízí plné portfolio strojního vybavení pro sekundární balení.

CRIOFARMA

Italská společnost Criofarma se specializuje na výrobu a výzkum v oblasti lyofilizace. Od roku 1962 se Criofarma zabývá výrobou a vývojem lyofilizačních technologií a to jak konvenčních tak i řešení na míru požadavkům zákazníků.
Společnost Criofarma dodává svoje strojní zařízení pro farmacii a potravinářství do celého světa. Díky dlouholetým zkušenostem na poli lyofilizace je Criofarma schopna poskytnout technické řešení pro všechny i ty nejsložitější aplikace, včetně návrhu komplexního řešení a to zakomponování nového stroje do již existující linky.

MANES MACHINE

Manes Machine, italská firma s více než 50-ti letou tradicí specializující se na výrobu strojů a zařízení pro chemický, farmaceuticky a potravinářský průmysl. Rozsah výrobního sektoru firmy Manes Machine zahrnuje zvedací soupravy Sherpa, granulátory tablet, míchačky suchých směsí až po kompletní linku na recyklaci(znovunavrácení vstupního materiálu zpět do procesu) odpadového materiálu(vyřazené produkty z výrobních linek). Společnost Manes Machine také nabízí širokou škálu profesionálně repasovaných použitých strojních zařízení(tabletovací lisy, blistrovací a plnící linky, odprašovací jednotky, atd.). Na repasi nabízí společnost Manes 6-ti měsíční záruční dobu. Repase je vždy plně profesionální, provedena za použití originálních dílů od výrobců jednotlivých strojních zařízení.